Ekibimiz

Alanında uzman kadromuz ile sizi dinliyor, anlıyor, çözüm üretiyoruz.

Aynı hedef ile ilerleyecek enerji, pozitif güç ve vizyona sahip VRAtölye ekibi, hayallerinizi gerçekleştirmek için araştırıyor, üretiyor ve gerçekleştiriyor…

Necmi Yıldırım
VRAtölye Kurucusu

Televizyon programı ile başlayan macerasına film yapımcılığı ve yönetmenliğiyle devam etmiş, teknoloji merakı ve araştırmacı yapısıyla sanal gerçeklik alanına yönelmiştir.

Sinema alanında edindiği bilgiyi yurt dışında yapmış olduğu araştırma ve geliştirme ile tamamlamış, Türkiye’de öncü projeler üretmiştir.

Sonuç odaklı yaklaşımı ve detaycı bakış açısı ile atölye ekibine liderlik ederken, girişimcilik ruhunu korumaya devam etmektedir.

Murat Küllü
VRAtölye Post Prodüksiyon Süpervizörü

Sinema alanında almış olduğu eğitim ile birlikte film sektöründe çalışmalar yürütmüştür. Atölye’de elde edilen görüntüleri terzi ustalığı ile hazırlamaktadır.

Sanal Gerçeklik alanında göstermiş olduğu performans sayesinde New York’taki markalardan takdir görmektedir.

Sinema kariyerinin yanında teknolojiye olan merakı onu sanal gerçeklik noktasında çalışmalar yapmaya yöneltmiştir. “Ne iş olsa yaparım” Murat’ın profesyonel çözümler için en çok kullandığı latifesidir.

Emre Ercan
VRAtölye 3D Animasyon Uzmanı

Mühendislik alanında almış olduğu eğitim ile sorun çözme yeteneğini 3D animasyon, mimari görselleştirme, tasarım alanında sergilemiştir. Atölye’de hareketli 360 çekimlere görsel efekt ve animasyon çalışmalarını yürütmektedir.

Görsel alanda farklılık yaratmakta uzmandır.

 

Onur Sekmen
VrAtölye Reji ve Kurgu Koordinasyon

Sinema alanında almış olduğu eğitim ile reklam, uzun metraj filmlerde yönetmen asistanı olarak çalışmıştır. Güçlü araştırma ve planlama yeteneği ile Atölye’de çekim sırasında ve sonrasında koordinasyon görevini yönetmektedir.

Çözüm odaklı yaklaşımı ile sorunsuz projeler yürütmektedir.

Anıl Okçu
VrAtölye Kurgu Operatörü ve Colorist

Sinema alanında almış olduğu eğitim ile reklam, uzun metraj filmlerde kurgu operatörü olarak çalışmıştır. Masa başı yaratıcılığı ile görsel ve videoları Atölye bakış açısı ile profesyonel olarak kurgulamaktadır.

Planlama ve zaman yönetimi konusunda göstermiş olduğu başarı ile proje yönetimi gerçekleştirmektedir.

Copyright © 2016 VR Atolye