Hakkımızda

Gerçek ile Sanal arasında VRAtölye var!  

VrAtölye Dev Prodüksiyon firmasının sanal gerçeklik dünyasına hizmetler sunan alt markasıdır. Sinema alanında uzun yıllardır edinmiş olduğu bilgi ve tecbülerini, yurt dışında yapmış olduğu araştırmalar ile pekiştirerek projeler üretmektedir.

Türkiye’de ve yurt dışında ihtiyaca yönelik projeler üreten VRAtölye kurum ve kuruluşların iç ve dış hedef kitlesine yönelik çözüm odaklı profesyonel yaklaşımlar sergilemektedir. Sanal gerçeklik (virtual reality) ile daha önce yapılandan daha iyisini yapmak amacı ile Amerika’da uzun dönem araştırma, geliştirme ve projelendirme çalışması yürütmüştür. VRAtölye hizmet verdiği markaların mevcut ve potansiyel müşterilerine doğru zamanda, doğru yerde bulunarak farkındalık yaratacak projeler üretmelerini sağlamaktadır. Sinema alanında varolan tecrübelerini 360 video, film ve projeleri ile harmanlayarak geleceğin içerik üretimi yönetiminin farkındalığını arttırmaktadır.

Sanal gerçeklik ve 360 video araştırmaları sayesinde hareketli 360 vr çekimlerine 3D animasyon ve  efekt uzmanları ile fotorealistik ve gerçekci görsel efekt çalışmaları yapmaktadır. Türkiye’de ilk olan bu çalışmaları ile New York’taki öncü markalardan takdir görmektedir.

VRAtölye çalışma prensipleri arasında; müşterilerine uzun dönem fayda sağlayarak dürüstlük zemininde buluşmayı hedeflemektedir. İş etiğine göstermiş olduğu önem ile güven zemininde şeffaflık ilkesine dayalı ilişkiler yürütmektedir.

Copyright © 2016 VR Atolye