Hizmetlerimiz

 

Sanal gerçeklik teknolojisi ile yaratıcı ve profeyonel projeler üretmektedir. Sanal ile gerçek arasındaki dünyada var olmak için VRAtölye ile iletişim kurabilirsiniz.


 • Sanal Gerçeklik Projeleri;

  VRAtölye markaların ürün ve hizmetleri bağlamında ihtiyaca yönelik sanal gerçeklik projeleri üretmektedir. Anın içerisinde var olmanızı sağlayacak teknoloji ile hayallerinizi gerçekleştirmektedir.

 • 3D Animasyon & Görsel Efekt;

  VRAtölye, markaların ürün ve hizmetleri bağlamında modüler animasyon, kamera animasyonu ve hareketli videolar üzerine görsel efektler uygulamaktadır. Hedef kitlenizi etkilemek adına görsel etkileme sanatı gerçekleştirmektedir.

 • Mimari Görselleştirme & Ürün Görselleştirme; 

  VRAtölye, markaların teknik çizimlerine dayaranarak, 3Dgörselleştirmelerini hazırlama konusunda destek vermektedir. Fotoğraf kalitesinde görsellerle, müşterilerinize sunum aşamasında hayallerinizi gerçekleştirebilmektedir.

 • Video Projeler;

  VRAtölye  belgesel,  reklam ve tanıtım, müzik ve video çekimi projelerinizi uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

 • Havadan Çekim;

  VR Atölye markanızın ihtiyacına ve projelerinize uygun modellerinin en iyisi olan 4K çözünürlülük ile havadan çekim yapmaktadırlar.

Copyright © 2016 VR Atolye